Developerské projekty

Základní součástí aktivit společností MANAG je developerská činnost a to jak v oblasti výstavby bytových, integrovaných a polyfunkčních objektů tak v segmentu výstavby průmyslových staveb. Developerské projekty zahrnují kompletní inženýrský proces od přípravy projektů přes provádění výstavby až po vlastní prodej, popř. pronájem a správu nemovitostí.

Dokončené projekty bytových a polyfunkčních staveb jsou nejlepší referencí o developerské činnosti firem MANAG, ať už se jedná o samostatné objekty nebo ucelené etapy výstavby v rozsáhlejších projektech.

Bytové domy

Centrální park I. etapa
Zlín, Jižní Svahy

Lokalita výstavby je v jedné z nejpříjemnějších částí města Zlína v bezprostřední blízkosti Centrálního parku na Jižních Svazích s překrásným výhledem na celý Zlín.

Bytové domy

Centrální park II. etapa
Zlín, Jižní Svahy

Projekt je situován v jedné z nejpříjemnějších částí města Zlína v bezprostřední blízkosti Centrálního parku na Jižních Svazích s překrásným výhledem od nedalekého Svatého Hostýna až po vzdálenější Buchlov.

Bytové domy

Nové Štěpnice I. etapa
Uherské Hradiště

Výstavba bytových domů „NOVÉ ŠTĚPNICE" v blízkosti centra Uherského Hradiště. Nabízí svým obyvatelům klidné a komfortní bydlení v moderních bytových domech maximálně využívající přednosti lokality.

Vila

Věra
Luhačovice

Bytový dům v centru města Luhačovice, na lázeňské promenádě ulici Dr. Veselého. V bytovém domě se nachází 31 bytových jednotek od 1+kk až po 3 +kk a komerční prostory, přístupné z ulice Dr. Veselého a z ulice Nábřeží.

Polyfunkční dům

MANAG
Luhačovice

Bytový dům v centru města Luhačovice, na lázeňské promenádě ulici Dr. Veselého. V bytovém domě se nachází 14 bytových jednotek od 1+kk až po 3 +kk a komerční prostory, přístupné z ulice Dr. Veselého.