O nás

MANAG je skupina firem úspěšně působící více jak 25 let v českém i zahraničním stavebnictví. Od založení v roce 1991 realizoval MANAG stovky stavebních objektů i řadu vlastních developerských projektů, jejichž společným znakem je dobře odvedená práce, vysoká odborná kvalita díla a spokojenost zákazníků.

V roce 2015 se skupina MANAG rozdělila na firmy, které se zabývají developerskou činností, správou nemovitého majetku a na firmu realizující stavební činnost.

Developerské projekty jsou uskutečňovány společností MANAG invest, a.s. se sídlem v Brně a pobočkou ve Zlíně, dále její dceřinou společností MANAG development, a.s. se sídlem ve Zlíně, popř. v samostatných subjektech na konkrétní specifický projekt, např. Arkáda Luhačovice, s.r.o. Developerská činnost zahrnuje kompletní inženýrský proces od přípravy projektů, přes realizaci výstavby až po vlastní prodej nebo pronájem.

Společnost MANAG invest, a.s. se soustřeďuje především na průmyslový development na svých pozemcích v Brně a ve Zlíně. Výhodně situovaný rozsáhlý brněnský areál umožňuje kontinuální výstavbu halových objektů pro výrobu a logistiku.

Společnost MANAG development, a.s. se zabývá převážně rezidenčním developmentem. Především v lokalitách Zlín - Jižní Svahy a Uherské Hradiště - Štěpnice probíhá výstavba bytových a polyfunkčních domů, standardy a skladbou odpovídající aktuálním trendům a požadavkům trhu. Poskytnutí servisu v oblasti financování a vybavenosti bytů je samozřejmostí.

Nově postavené byty jsou určeny k prodeji, vybudované průmyslové objekty a nebytové prostory slouží k pronájmu včetně služeb nájemcům.

Průmyslový areál v Brně, v blízkosti dálnice D1, nabízí k pronájmu haly pro logistické a výrobní účely, skladovací plochy, kancelářské a obchodní prostory. Budova v centru Brna, dominikánské náměstí, disponuje ubytovacími kapacitami a obchodními prostory. Zlínský areál v Prštném pronajímá výrobní a obchodní prostory, v centru na ul. Zarámí vám zajistíme komfortní kancelářské a obchodní prostory.

V areálu ve Zlíně – Prštném nabízí MANAG invest, a.s. k pronájmu rovněž výrobní a obchodní prostory, v budově v centru Zlína na ulici Zarámí pak obchodní a kancelářské prostory.

Z naší historie