Luhačovice

Multifunkční dům
Arkáda

LOKALITA

Multifunkční dům je situován v centru lázeňského města Luhačovice, na ulici Nábřeží, mezi třemi významnými objekty města, poštou, Kostelem Svaté rodiny a Městským domem kultury Elektra.

Navazuje na lázeňskou promenádu, která probíhá rovnoběžně s Luhačovickým potokem.

O PROJEKTU

Představujeme Vám nový Multifunkční dům ARKÁDA Luhačovice, ve kterém můžete najít svůj budoucí domov. Nově navržený objekt kompozičně vytváří roh ulice Nábřeží se spojovací místní komunikací mezi ulicí Nábřeží a ulicí Dr. Veselého. Architektonicky je objekt navržen v moderním stylu, v souladu se sousedním objektem pošty. Materiálové řešení je v kombinaci železobeton, keramika, sklo a hliník.
Objekt sestává z 1 podzemního a 5 nadzemních podlaží s vnitřním traktem pro parkování. První a druhé podlaží obsahující komerční plochy (služby, obchody) která budou zasklena lehkými hliníkovými stěnami. Třetí a čtvrté nadzemní podlaží tvoří těžkou hmotu předsazenou přes 1. a 2. podlaží, ve které se nacházejí bytové jednotky. Její fasáda je členěna terasami s lodžiemi bytů.

Páté nadzemní podlaží je navrženo jako ustupující, takže je z pohledu pěších osob potlačeno. Vertikální komunikace je zabezpečena dvěma schodišťovými jádry s osobním výtahem.
Objekt je rozdělen na dvě části se samostatnými vstupy A a B, ve kterých se nachází celkem 56 bytových jednotek. Bytové jednotky jsou velikosti od 1+kk až po 4+kk od 38 m2 do 162 m2 včetně lodžií a teras. Lodžii nebo terasu má každá bytová jednotka.

Ke každému bytu je možné pořídit parkovací stání a skladovací komoru. Všechny bytové jednotky mají standartní vybavení. Orientace bytů je jih, východ a západ. Na sever jsou orientovány garsoniéry.
  • Počet bytových jednotek: 56
  • Počet podzemních stání: 41
  • Počet venkovní stání (polokrytá): 14
  • Počet venkovní stání (nekrytá): 15
  • Počet komerčních ploch k pronájmu: 7
O začátku realizace Vás budeme informovat.